Octavia II 04-12

Silentbloky na Octavia Octavia II 04-12 
Octavia II 04-12

Audi A3 predné silentblokyAudi A3 zadne silentbloky

Druhá generácia bola predstavená na autosalóne v Ženeve a uvedená na trh v roku 2004. Model disponuje zmenami karosérie, interiéru i novou ponukou motorov. Vyrába sa v stupňoch výbavy Classic, Ambiente a Elegance a v základná výbava obsahuje napríklad štyri airbagy, ABS systém a kotúčové brzdy na všetkých koles&...

Audi A3 predné silentblokyAudi A3 zadne silentbloky

Druhá generácia bola predstavená na autosalóne v Ženeve a uvedená na trh v roku 2004. Model disponuje zmenami karosérie, interiéru i novou ponukou motorov. Vyrába sa v stupňoch výbavy Classic, Ambiente a Elegance a v základná výbava obsahuje napríklad štyri airbagy, ABS systém a kotúčové brzdy na všetkých kolesách. Športová verzia Octavia RS bola na trh uvedená po predstavení druhej generácie. Na Autosalóne v Paríži bola predstavená v roku2006 luxusná verzia Octavia Laurin & Klement. 

S cieľom konkurovať silným SUV predstavila automobilka Škoda v roku 2007verziu Combi Scout. Pozmenené boli aj motory jak zážihové, ktorý najslabší je 1.2 TSI (77 kW)  a najsilnejšia verzia je 2.0 TFSI (147 kW) a vznetové motory od najmenšej verzie 1.6 TDI CR (77 kW) až po najvýkonnejšiu 2.0 TDI CR (125 kW) verziu. Pôvodné gumené silentbloky Škoda Octavia II často spôsobujú "búchanie" od náprav pri prejazdne nerovností. Výmenou silentblokov na Škoda Octavia II za polyuretánové získate presnejšie ovládateľné vozidlo pri zachovaní takmer rovnakého komfortu ako pri gumených. Nie je vylúčené, že pôvodné  Škoda Octavia II silentbloky sa po 10 rokoch rokoch doslova roztrhnú alebo "rosypú". Skontrolujte svoje nápravy alebo rovno preventívne objednajte polyuretánové riešenie :) 

viac...

Zobrazených 1 - 43 z 43 položiek
*
Zobrazených 1 - 43 z 43 položiek

Polyuretánové silentbloky STRONGFLEX pre Octavia Octavia II 04-12


Spoločnosť STRONGFLEX už viac ako 10 rokov vyrába podvozkové diely ako pre nákladné, tak aj osobné automobily.

 Polyuretánové zloženie silentblokov STRONGFLEX pre Octavia Octavia II 04-12 spája najlepšie vlastnosti tohto materiálu a je plnohodnotnou náhradou široko používaných gumených silentblokov. Takéto silentbloky prekonávajú tradičné gumené silentbloky pre Octavia Octavia II 04-12 v niekoľkých vlastnostiach:

Najdôležitejšie vlastnosti produktu:

  • vysoká flexibilita v celom spektre stlačenia
  • výborná odolnosť voči dynamickému zaťaženiu
  • vysoká odolnosť voči abrázií
  • široký rozsah pracovnej teploty
  • vysoká odolnosť voči prasklinám a trhlinám
  • odolnosť voči mazivám, soli, rozpúšťadlám a rôznym typom prírodných podmienok

    Spoločnosť neustále vyvýja nové produkty, ak ste nenašli čo ste hľadali kontaktujte nás prosím