Polyuretánové silentbloky pre Ford Probe (94-98)


Pre modelový rok 1993 sa spojili dizajnové tímy Fordu a Mazdy a vytvorili Probe druhej generácie. Opäť malo nové Probe spoločnú platformu s Mazdou MX-6 a 626. Ford sa sústredil na interiérové a exteriérové úpravy, kým Mazda pripravila motor a podvozok. Po technickej stránke je druhá generácia Fordu Probe na 60 % Mazda a na 40 % Ford.

Silentbloky STRONGFLEX pre Ford Probe 94-98

Silentbloky STRONFLEX sú vyrábané v dvoch variantoch červené a žlté . Červené su tvrdosti 80 Sha a sú projektované ako náhrada oem silentblokov. Žlté sú tvrdosti 90 Sha a ich využitie je prevažne v motorsporte alebo pre zákazníkov, ktorý preferujú jazdné vlastnosti pred komfortom. Niektoré silelentbloky sú však iba v žltom variante, v prípade kde by bolo červené riešenie makšie ako OEM

Silentbloky powerflex na Ford Probe 94-98

polyuretávnové silentbloky powerflex sú vyrábané vo viacerých variantoch a tvrdostiach. štandartne sú vyrábané v tvrdosti 80 Sha a fialovej farbe, v pripade motorových silentblokov sú 'o' niečo makšie, naopak black verzia je najtvrdšia zo všetkých v našom portfóliu - 95 Sha. Silentbloky powerflex na Ford Probe 94-98 dopĺňajú portfólio silentblokov strongflex, čím vieme pokryť takmer každé vozidlo na našom trhu.

Niektoré popisy vozidiel sú www.wikipedia.org

Product added to compare.