Polyuretánové silentbloky Strongflex, Powerflex, Deuter


STRONGFLEX

Polyuretánové silentbloky STRONGFLEX svojími vlastnosťami predstavujú plnohodnotnú náhradu široko používaných gumených silentblokov. Takéto silentbloky prevyšujú kvalitou a dlhou výdržou tradičné gumené silentbloky.

Polyuretánové silentbloky Strongflex

sa dodávajú na ramená, stabilizátory, diferenciály, nápravy či motor a prevodovku.Silentbloky STRONGFLEX sú obľúbenou náhradou na talianske autá Alfa Romeo a Fiat, kde majú originálne silentbloky slabú výdrž. Polyuretánové silentbloky majú najväčšie zastúpenie u nemeckých výrobcov ako Audi, BMW, Mercedes či Volkswagen (VW) . Využitie polyuretánových silentblokov majú v obľube aj majitelia najpredávanejšej značky ŠKODA. Zmysluplným riešením sú polyuretánové silentbloky pre majiteľov japonských aut Honda, Toyota, Nissan či Subaru, kde ceny originálnych dielov prevyšujú niekoľkonásobne cenu polyuretánového riešenia.

POWERFLEX

Spoločnosť POWERFLEX má bohaté skúsenosti s podvozkami a podvozkovými komponentmi. Spojenie konštrukčných schopností s pokrokovými technikami výroby polyuretánu viedlo k vývoju vysoko výkonných automobilových polyuretánových komponentov.

Polyuretánové silentbloky POWERFLEX

sú dostupné na autá VAG: Audi, Seat, Škoda, Volkswagen (VW) . Silentblok POWERFLEX predstavuje ideálnu náhradu aj pre japonské autá Honda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki či Toyota. Kedže firma POWERFLEX pochádza z Anglicka, majú širokú ponuku na autá značky Ford, Jaguar, Land Rover, Lotus či Opel, ktoré sú v Anglicku veľmi populárne. V ponuke POWERFLEX nájdete silentbloky na stabilizátor, nápravy, diferenciál či motor a to aj na autá nemeckých značiek BMW, Mercedes či legendárne Porsche

OEM silentblok alebo polyuretanový silentblok?

Polyuretánové zloženie silentblokov STRONGFLEX či POWERFLEX spája najlepšie vlastnosti tohto materiálu a je plnohodnotnou náhradou široko používaných gumených silentblokov.