Polyuretánové silentbloky pre MG MGF (95-02)


Model MG F bol predstavený na jeseň roku 1995 skupinou Rover Group, čo z neho urobilo tretie vozidlo od prevzatia spoločnosťou BMW. Pohon bol poháňaný 16-ventilovým motorom série 1,8 L série K, základný motor mal 118 hp (87 kW), zatiaľ čo výkonnejší VVC (variabilné ovládanie ventilov) mal 143 hp (107 kW).

Silentbloky STRONGFLEX pre Mg Mgf

Silentbloky STRONFLEX sú vyrábané v dvoch variantoch červené a žlté . Červené su tvrdosti 80 Sha a sú projektované ako náhrada oem silentblokov. Žlté sú tvrdosti 90 Sha a ich využitie je prevažne v motorsporte alebo pre zákazníkov, ktorý preferujú jazdné vlastnosti pred komfortom. Niektoré silelentbloky sú však iba v žltom variante, v prípade kde by bolo červené riešenie makšie ako OEM

Silentbloky powerflex na Mg Mgf

polyuretávnové silentbloky powerflex sú vyrábané vo viacerých variantoch a tvrdostiach. štandartne sú vyrábané v tvrdosti 80 Sha a fialovej farbe, v pripade motorových silentblokov sú 'o' niečo makšie, naopak black verzia je najtvrdšia zo všetkých v našom portfóliu - 95 Sha. Silentbloky powerflex na Mg Mgf dopĺňajú portfólio silentblokov strongflex, čím vieme pokryť takmer každé vozidlo na našom trhu.

Niektoré popisy vozidiel sú www.wikipedia.org

Product added to compare.